VIAC AKO STO ZAMESTNANCOV ŽALUJE LETECKÚ SPOLOČNOSŤ A KANADSKÚ VLÁDU ZA VYNÚTENIE OČKOVANIA

11. júla 2022
in Category: Informácie o krajinách, NWO, Travel Blog - Zahraničie, Travel news
0 26723435 197
VIAC AKO STO ZAMESTNANCOV ŽALUJE LETECKÚ SPOLOČNOSŤ A KANADSKÚ VLÁDU ZA VYNÚTENIE OČKOVANIA

VIAC AKO STO ZAMESTNANCOV ŽALUJE LETECKÚ SPOLOČNOSŤ A KANADSKÚ VLÁDU ZA VYNÚTENIE OČKOVANIA

Viac ako 100 aktívnych a neaktívnych zamestnancov WestJet žaluje leteckú spoločnosť a kanadskú federálnu vládu premiéra Justina Trudeaua za vynútenie očkovania proti COVID-u v sektore letectva.

Vo vyhlásení skupina uviedla, že vláda Trudeaua spolupracovala „s leteckými spoločnosťami a ďalšími zainteresovanými stranami“ na implementácii „represívnych a rozdeľujúcich mandátov na očkovanie proti COVID-u, čím sa vytvorila dvojvrstvová spoločnosť živená strachom, rozdelením a hnevom“. Stalo sa tak po aktuálnom zverejnení 750-ich štúdií o škodlivosti očkovania mRNA vakcínami od svetovo uznávaných lekárov.

 „Naša námietka spočíva v nátlaku, disciplíne a odmietnutí informovaného súhlasu, ktorý sa používa na dosiahnutie vládnych cieľov hromadného očkovania,“ uviedla skupina.

„Dosiahnutie informovaného súhlasu v rámci takéhoto ohavného aktu vynúteného dodržiavania predpisov je nielen neetické a protiústavné, ale je aj nekanadské.“

Skupina vytvorila zbierku GiveSendGo, aby získala peniaze na svoju právnu obranu.

„Žiadame o finančné dary, keď staviame náš právny spor proti tým, ktorí sú zodpovední za škody, utrpenie a škody, ktoré máme a naďalej znášame z nemorálneho ultimáta federálnej vlády,“ hovorí skupina.

„Mnohí z nás trpia zdravotnými problémami spôsobeným očkovaním, niektorí zostali na neplatenej dovolenke alebo boli nútení odísť do predčasného dôchodku. Aj keď to ovplyvnilo každého individuálne, všetci trpíme rovnako,“ hovorí skupina.

„Federálna vláda dala jasne najavo, že budeme smerovať k deväťmesačnej rotácii núteného očkovania,“ poznamenal Gray.

Skupina tvrdí, že vzhľadom na nové dôkazy o negatívnych účinkoch očkovania proti COVID-19 je úplne jasné, že veľké množstvo vedeckých informácií nebolo nikdy sprístupnených verejnosti.

„Škody spôsobené očkovaním proti covidu sú nevyvrátiteľné. Sme vaša rodina, priatelia a susedia a zažili sme značné utrpenie. Strata zamestnania a vzťahov, hoci sú naše práva pošliapané a zavrhnuté, je realitou, ktorú už spoločnosť nemôže ignorovať. Uznávajúc túto krutú realitu, podnikáme právne kroky proti kanadskej vláde a spoločnosti WestJet Airlines,“ uviedla skupina.

WestJet aj Air Canada minulú jeseň nariadili, aby boli všetci ich zamestnanci zaočkovaní. To malo za následok, že stovky ľudí prišli o prácu.

Niektorí piloti, ktorí minulý rok prišli o prácu, vyrozprávali svoje príbehy LifeSiteNews a vysvetlili, že sa začali brániť vytvorením skupiny „Free to Fly“.

Všetky injekcie proti COVID-19 schválené na použitie v Kanade sú stále experimentálne, pričom klinické skúšky budú ukončené až v roku 2023.

Štúdie očkovania proti COVID-u nikdy nepriniesli dôkaz, že vakcíny zastavujú infekciu alebo prenos. Dokonca ani netvrdia, že znižujú počet hospitalizácií, ale meradlom úspechu je údajná schopnosť predchádzať závažným príznakom ochorenia COVID-19.

Zdroj: https://www.lifesitenews.com/news/over-100-employees-suing-airline-canadian-govt-over-covid-vaccine-mandate/?utm_source=telegram