HOTEL PARTIZÁN – JANKOV VŔŠOK

30. mája 2022
in Category: Informácie o krajinách, Travel Blog - Slovensko
0 11540535 99

HOTEL PARTIZÁN – JANKOV VŔŠOK

Na Jankovom vŕšku, v malebnom prostredí Strážovských vrchov, ponúka nielen ubytovanie, ale aj rozličné aktivity hotel Partizán. Hostia tu nájdu 28 pohodlne zariadených 2-lôžkových izieb a 5 priestranných apartmánov. Všetky izby sú s kúpeľňou, WC a TV – zabezpečia návštevníkom nerušený pobyt a komfort s výhľadom na zmiešaný les. V ponuke je aj turistická ubytovňa s kapacitou 62 lôžok. Bonusom je parkovanie na veľkom stráženom parkovisku.

Stravovanie zabezpečuje hotelová reštaurácia, kde si určite každý vyberie aj z bohatej ponuky denného menu.

Hotelový komplex ponúka okrem štandardných služieb pre hostí aj niečo viac: saunu, masáže, posilňovňu, solárium, offroad – štvorkolky, terénne automobily, paintballovú strelnicu, možnosť jazdy v 18-miestnom obrnenom OT-6, možnosť jazdy na TATRE 148, PV3S. Možnosť organizovania poľovačky na diviaka, jeleňa, daniela, muflóna (v zmysle poľovníckeho kalendára odstrelov), prepravu osôb, požičovňu bicyklov, možnosť premietania filmov v prírodnom amfiteátri s kapacitou viac ako 1 000 osôb.

Firmy tu nájdu ideálne miesto na kongresy, semináre, školenia, obchodné rokovania, oslavy, teambuildingy a iné. K dispozícii majú kongresovú sálu pre 250 osôb s vlastným príslušenstvom.

Hotel poskytuje priestor aj na promócie, svadby, oslavy, bankety, víkendové pobyty, školy v prírode, detské tábory…

K areálu Jankov vŕšok patrí tiež pamätník SNP a prírodný amfiteáter. Počas bojov Slovenského národného povstania sa práve na tomto mieste písala história protifašistického odboja tohto regiónu. Na počesť padlých partizánov a vojakov je na Jankovom vŕšku postavená mohyla a nachádzajú sa tu pôvodné partizánske bunkre, v ktorých je vystavená expozícia zbraní a zachovaných predmetov po hrdinoch z partizánskej brigády Jána Žižku, ktorá v týchto miestach počas povstania operovala.

V blízkosti sa rozprestiera obec Uhrovec, rodisko Ľ. Štúra a A. Dubčeka. Nádherná okolitá príroda priam láka na aktívne trávenie voľného času turistikou, cyklovýletmi či gurmánskymi návštevami rybníkov Vidiris.