NOVÁ ÉRA CESTOVANIA ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY

20. februára 2021
in Category: Travel Blog - Slovensko, Travel Blog - Zahraničie
0 19585435 221
NOVÁ ÉRA CESTOVANIA ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY

NOVÁ ÉRA CESTOVANIA ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY

Plánujete dovolenku bez cestovnej kancelárie, ktorá bude stáť menej, ako ste boli doteraz zvyknutí?

Ste firma, ktorá často posiela zamestnancov na služobné cesty a chcete ušetriť za rovnaký štandard ubytovania “kopec“ peňazí ročne?

Chcete spoznávať nové miesta nielen v Európe, ale po celom svete?

Túžite po dovolenke častejšie ako raz za rok?

Ako cestovať častejšie, finančne to zvládnuť a nezruinovať rodinný rozpočet?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, tak ste tu správne!!!

Predstavujeme vám revolučný rezervačný systém.

Mnoho ľudí si doteraz vôbec neuvedomovalo, že svetový cestovateľský priemysel monopolizujú 2 spoločnosti – Expedia Group a Booking Holdings. Tieto 2 spoločnosti a ďalších 45 webstránok, ktoré vlastnia, dosiahli v roku 2018 hodnoty rezervácií vo výške 190 mld. USD s rovnakou maloobchodnou cenou a maržou. Tieto weby si medzi sebou fiktívne konkurujú a s cenami si robia, čo chcú. Investujú obrovské sumy do reklám, ktoré zbytočne navyšujú ceny. Na trh však prerazil úplne nový koncept, ktorý so sebou prináša rovnaké služby, ale za neporovnateľne nižšie ceny.

Takýmto spôsobom sa dovolenkári a cestovatelia vedia dostať k 5-hviezdičkovým rezortom za cenu 3-hviezdičkových. Prvýkrát v histórii je tak cestovanie oveľa dostupnejšie aj pre skupinu ľudí, ktorí si cestovať vo vyšších štandardoch služieb doteraz dovoliť nemohli. Na to, aby takýto obchodný model dlhodobo prosperoval, je poháňaný už overeným, plne funkčným a dnes veľmi populárnym obchodným modelom. Spoločnosť vďaka neustálemu prílevu nových klientov dokáže vyjednávať fantastické ceny, vďaka ktorým ponúka stále viac možností zliav pre klientov.

Projekt 21. storočia pre ľudí, ktorí milujú cestovanie, poskytuje zmenu, ktorá má silu zmeniť cestovanie raz a navždy. Výhodný je aj pre firmy, ktoré vďaka tomuto revolučného systému ušetria oveľa viac ako používaním klasických rezervačných platforiem. Celý koncept je poháňaný vyspelými a špičkovými technológiami, ktoré zabezpečujú plnú a plynulú automatizáciu systémov s ohľadom na všetky potreby modernej spoločnosti. Sila internetu, globalizácia a technológie v tomto prípade menia svet k lepšiemu.

AKO BYŤ SÚČASŤOU A PROJEKT VYUŽÍVAŤ?

Prístup do súkromného rezervačného portálu je jednoduchý. Zaregistrujete sa na webovej stránke vycestujme.sk. Zákazníci majú vstup NAVŽDY ZDARMA. Registrácia je taktiež grátis. Po registrácii sa zákazník prihlási na rezervačnú webovú stránku https://bookings.igo4less.com/ a od prvej chvíle ho môže začať používať. Každý, kto rezervačný portál využíva, ušetrí až do 35 % nákladov v porovnaní s klasickým rezervačným portálom. Vďaka tomu si cestovanie môžete dopriať i viackrát do roka. Ďalšia jedinečnosť spočíva v tom, že spoločnosť dáva záruku najlepšej ceny. V praxi to znamená, že keď zákazník nájde nižšiu cenu na ktoromkoľvek online rezervačnom portáli, tak mu vrátia na účet 110 % rozdielu ceny.