NÁLADA SO SEBOU NIELEN NA CESTY – TO JE ZENCE

1. apríla 2021
in Category: Travel Blog - Slovensko
0 7045135 179
NÁLADA SO SEBOU NIELEN NA CESTY – TO JE ZENCE

NÁLADA SO SEBOU NIELEN NA CESTY – TO JE ZENCE

Niet pochýb o tom, že nosenie rúšok má svoje opodstatnenia, no prináša skôr viac otáznikov, ba dokonca negatív. Rúško sa stalo naším bežným outfitovým doplnkom a sprevádza nás na každom kroku.

Ako reakcia na danú skutočnosť prichádza na trh nová revolučná nositeľná technológia, ktorá spríjemňuje dýchanie pod rúškom a poskytuje možnosť navodiť si náladu na želanie.

Ide o nenápadný nosový klip vyrobený zo silikónu, ktorý sa zavádza do nosa. Na oboch koncoch klipu sú umiestnené gélové vankúšiky napustené tými najkvalitnejšími éterickými olejmi. Pri dýchaní sa tak až na 12 hodín uvoľňujú éterické oleje a človek tak doslova získava náladu na želanie. Záleží od arómy, ktorú si vyberiete. Na navodenie kvalitného spánku, upokojenie alebo odbúranie stresu slúži úžasne levanduľa. Svieža vôňa levandule vás prenesie na vaše šťastné miesto, na vaše miesto pokoja, odpočinku a omladenia. Oddýchnite si a odpočiňte si vo svojom osobnom raji. Svieža vôňa citrónu prináša do vášho dňa rovnováhu, jasnosť a pocit úspechu. Vďaka citrónu získate lepšiu koncentráciu a úľavu od nevoľnosti. Energická vôňa eukalyptu vám dodá potrebnú energiu, o ktorej ste nevedeli, že ju máte.

Vyčistite si dýchacie cesty sviežou čistou vôňou, ktorá vás nabije energiou na celé hodiny! Zence je prvá nositeľná bezdotyková technológia na svete. Rúška nosiť musíme! Napriek tomu si môžeme deň spríjemniť práve vďaka Zence. Vyberte si svoju náladu, svoj deň, svoju cestu.