DOVOLENKA AUTOM JE NAJBEZPEČNEJŠIA – ČIERNA HORA (SUTOMORE)

7. apríla 2021
in Category: Najlacnejšia dovolenka v aktuálnej ponuke
0 9586435 195
DOVOLENKA AUTOM JE NAJBEZPEČNEJŠIA – ČIERNA HORA (SUTOMORE)

DOVOLENKA AUTOM JE NAJBEZPEČNEJŠIA – ČIERNA HORA (SUTOMORE)

Sutomore – Čierna Hora

Penzión Sutomoranka 3*

Cena: 11 EUR za osobu/noc

Výber termínu dovolenky s ľubovoľným počtom dní je iba na vás.

 V penzióne Sutomoranka na vás čaká rodinná atmosféra, čisté útulné prostredie, mediteránska strava a nádherná prírodná scenéria letoviska Sutomore.

UPOZORNENIE

V prípade nariadenia nestabilnej vlády SR pre zákaz dovoleniek v termíne 10. 5. 2021 – 10. 6. 2021 bude v Čiernej Hore prebiehať medzinárodná produkcia dokumentárnych filmov. Penzión Sutomoranka je exkluzívnym partnerom a zabezpečí rodinám s deťmi potvrdenia o účinkovaní v destinačnom komparze.

Poloha a vybavenie: nachádzame sa v centre mestečka Sutomore (oproti základnej škole Vuka Karadžiča), cca 350 metrov od mestskej piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora, prístupná po rovine. Neďaleko sú ešte vyhľadávané pláže Maljevik a Strbina aj možnosť nudizmu na súkromných plážach. 25 klimatizovaných apartmánov ponúka pripojenie WI-FI zdarma, má vlastnú reštauráciu, miniobchod a parkovisko.

Ubytovanie: klimatizované 2 – 3-lôžkové izby, štúdiá a 4-lôžkové apartmány. Všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou, balkónom, klimatizáciou, chladničkou, pripojením na WI-FI, satelitnou TV a rýchlovarnou kanvicou. V kúpeľni je sprchový kút, toaleta, toaletný papier, sušič na vlasy, uteráky a osušky, ktoré meníme podľa potreby. Časť izieb má k dispozícií i minikuchynku so základným vybavením a dvojplatničkou (používanie za doplatok).

11 izbových jednotiek – štúdiové apartmány pre 2 – 3 osoby. Sú vybavené: kuchynským kútom a 2 samostatnými lôžkami s jednou prístelkou (160 x 200 cm).

Apartmánový dom má jedno bezbariérové štúdio: spálňu s manželským lôžkom, kuchyňu s jedálňou a možnosťou prístelky 160 x 200 cm, spolu pre 4 osoby.

10 izieb pre 2 – 3 osoby. 2 apartmány bez kuchyne pozostávajú z dvoch samostatných spální s balkónmi a jedným spoločným sociálnym zariadením. Stravovanie: čiernohorská mediteránska kuchyňa formou polpenzie – bufetové raňajky s nápojmi (káva, čaj, mlieko, džús) a 4-chodová večera na výber z dvoch menu (polievka, hlavné jedlo, šalát, dezert), možnosť dokúpenia obedov.

Šport a zábava: ponúkame každodenné fakultatívne výlety v slovenskom a anglickom jazyku za poplatok (NP Škadarské jezero, rafting na rieke Tara, plavby loďou, celodenný výlet na kaňony Čiernej Hory, návšteva kláštorov, návšteva rímskeho mesta Starý Bar, orientom dýchajúceho mesta Ulcinj alebo nákupy v blízkom Albánsku). Letovisko Sutomore ponúka plážovú promenádu s množstvom reštaurácií a barov, vodné športy, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Všetky potrebné informácie aj o iných možnostiach ubytovania vám poskytneme na telefónnom čísle: 0904 638 187.