UŽHOROD – NAJVÝHODNEJŠIE NÁKUPY A ODDYCH V RETRO ŠTÝLE

6. septembra 2018
in Category: Cestovateľko, Informácie o krajinách
0 5164235 346
UŽHOROD – NAJVÝHODNEJŠIE NÁKUPY A ODDYCH V RETRO ŠTÝLE

UŽHOROD – NAJVÝHODNEJŠIE NÁKUPY A ODDYCH V RETRO ŠTÝLE

Našli sme pre vás miesto, kde má prechádzka lipovou alejou jedinečné čaro. Mládež aj napriek mobilnému boomu trávi čas v parkoch rozhovormi a hrou s priateľmi. V krajine srdečných a jednoduchých ľudí, ktorí zatiaľ nestrácajú identitu ošiaľom spotrebnej spoločnosti 21. storočia.

Tak ako v celej zakarpatskej Ukrajine ani tu nenájdete davy turistov v okolí prekrásnych historických pamiatok. Aj v strede letných prázdnin je tu pokoj a v centre mesta panuje príjemná atmosféra. Takmer všade sa tu parkuje zadarmo. Ak prichádzate na Ukrajinu po prvýkrát, neváhajte vstúpiť do najluxusnejších reštaurácií. I tie najdrahšie jedlá málokedy prekročia v prepočte cenu piatich eur. Určite ochutnajte brezový džús a šťavu z granátového jablka, ktorá je tu najlacnejšia na svete.

Mladších členov rodiny poteší detská železnička premávajúca od budovy filharmónie popri brehu rieky Uh do neďalekého aquaparku. Perfektné detské ihrisko postavili aj pri hoteli Užhorod, no pre nedostatok času sme ho do nášho vlogu nemali možnosť nakrútiť. Tu nájdete VIDEO AKTUÁLNEJ RELÁCIE.