ODŠTARTOVALA CELONÁRODNÁ SÚŤAŽ TRAVEL VLOGER ROKA 2015

8. mája 2015
in Category: Travel Blog - Slovensko
0 5655735 71
ODŠTARTOVALA CELONÁRODNÁ SÚŤAŽ TRAVEL VLOGER ROKA 2015

ODŠTARTOVALA CELONÁRODNÁ SÚŤAŽ TRAVEL VLOGER ROKA 2015

Slovensko bude mať po prvýkrát možnosť spoznať najlepších vlogerov v krajine, a to v oblasti propagácie cestovného ruchu. Slovenskí vlogeri a vlogerky môžu už od 1. júna 2015 nominovať svoj vlog alebo vlogy svojich známych v prvom ročníku  celonárodnej súťaže TRAVEL VLOGER ROKA 2015. Organizátorom súťaže je mediálna a televízna agentúra Travel Channel Slovakia.

Obohacujete internet zaujímavými videami zo svojich ciest? Sú inovácie vašej videoprodukcie kvalitné v porovnaní s televíznym vysielaním a nedocenené ležia v internetových archívoch? Podeľte sa o ne s nami, vstúpte do sveta online marketingu  a hrajte o hodnotné ceny.

Témy:
1. Destinácia (zaujímavé miesto, mesto alebo dedinka kdekoľvek na svete)
2. Hotel (kreatívne promovideo hotela alebo hanba oháňajúca sa hviezdičkami)
3. Upútavka na dovolenku, poznávací zájazd alebo zábavný park
4. Podujatie, ktoré by do krajiny mohlo prilákať zahraničných turistov
5. Krásne miesto na Slovensku, žiaľ, bez propagácie o ňom nikto nevie…
6. Turistika v Čechách a na Slovensku

Videá musia obsahovať hovorené slovo, kreatívne stand-upy, moderátorské vstupy alebo rozhovory.

Internet je plný zaujímavých videí a nezanedbateľné množstvo populácie dnes uprednostňuje online výstup pred televíznym vysielaním vďaka bezkonkurenčným výhodám. Online relácie sa dajú pozerať bez prerušenia zdĺhavou a agresívnou reklamou, dostupné sú vždy, keď chceme, bez obmedzenia času vysielania v televíznom programe a prístupné na každom mieste s internetom. Svoje obľúbené relácie a filmy si môžme pozrieť na všetkých druhoch zariadení (mobily, tablety, notebooky, PC, Smart TV).

Mediálni partneri:

Slovak Lines Magazín palubný časopis Slovak Lines, ktorý vám spríjemní cestu autobusom na diaľkových linkách spoločnosti Slovak Lines.

Spravodajský portál Europskenoviny.sk – najčítanejší portál svojho druhu so zameraním na európsku politiku s dosahom na Slovensko. Nebulvárnou formou informuje o pozitívnom, ale aj negatívnom dianí v Európskej únii.

Skylight Slovakia vám odborne pripraví reklamnú kampaň, ktorá je vždy zameraná na výsledky. Dlhodobé skúsenosti s priamym predajom napomáhajú poznať mentalitu zákazníka, na ktorého pôsobia prirodzene a tým tvoria nenásilnú formu reklamy.

HD televízia Travel Channel Slovakia – produkcia najsledovanejších televíznych relácií so zameraním na cestovný ruch, výroba krátkych propagačných cestopisných filmov. TV a online marketing. Dovolenka, poznávacie zájazdy a hotely od najobľúbenejších cestovných kancelárií a agentúr.