ISOLA ROSSA (SARDÍNIA)

5. júna 2017
in Category: Informácie o krajinách
0 1209835 88
ISOLA ROSSA (SARDÍNIA)

ISOLA ROSSA (SARDÍNIA)

Apartmány Isola Rossa STANDARD a PLUS sa nachádzajú priamo v mestečku Isola Rossa na severnom pobreží Sardínie. Mestečko leží na malom myse vybiehajúcom do mora. Meno dostalo podľa farby červených skál.

V centre mesta a na severnom okraji mesta je piesočnatá pláž, južne odtiaľto zasa skalnaté pobrežie s mnohými zálivmi.

Apartmány sú od mora vzdialené 50 – 250 metrov. Väčšina apartmánov bola vystavaná v posledných piatich rokoch. Apartmány sú umiestnené buď na prízemí, alebo na prvom poschodí. Apartmány PLUS majú garantovanú menšiu záhradku či verandu.

Ubytovanie: apartmán

BILO 2 – apartmán pre 2 osoby – spálňa s manželskou posteľou, obývačka s kuchynským kútom a kúpeľňa.

BILO 4 – apartmán pre 4 osoby – spálňa s manželskou posteľou, obývačka s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou a kúpeľňa.

TRILO 4 – apartmán pre 4 osoby – spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma oddelenými lôžkami (alebo palandou), obývačka s kuchynským kútom a kúpeľňa.

TRILO 6 – apartmán pre 6 osôb – spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma oddelenými lôžkami (alebo palandou), obývačka s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou a kúpeľňa.

QUARDI 8 – apartmán pre 8 osôb – dve spálne s manželskou posteľou, spálňa s dvoma oddelenými lôžkami (alebo palandou), obývačka s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, kúpeľňa.

Stravovanie: vlastné

Doprava: vlastná