HOTELY A PENZIÓNY NA SLOVENSKU MÔŽU DOSTAŤ VÝNIMOČNÉ OCENENIE KVALITY

7. októbra 2015
in Category: Travel Blog - Slovensko
0 2040635 74
HOTELY A PENZIÓNY NA SLOVENSKU MÔŽU DOSTAŤ VÝNIMOČNÉ OCENENIE KVALITY

HOTELY A PENZIÓNY NA SLOVENSKU MÔŽU DOSTAŤ VÝNIMOČNÉ OCENENIE KVALITY

Ponuka slovenských hotelov, penziónov, reštaurácií alebo wellness centier sa podľa svetových trendov neustále rozširuje. Napriek tomu, že vyšperkované reklamné materiály a webstránky sľubujú všetko tip-top, v mnohých prípadoch sa zákazník popáli a využije služby zariadenia, v ktorom sa mu nedostane ani to, čo si zaplatil. Úroveň služieb na Slovensku je veľmi rôznorodá, vie prekvapiť v dobrom, inokedy však musíme zaťať zuby a prehliadať nedostatky. Nielen na Balkáne alebo v Chorvátsku aj u nás môžete zažiť, že penzión bez hviezdičiek má čistejšie, lepšie zariadené izby a chutnejšiu kuchyňu ako štvorhviezdičkový hotel. Ako sa má klient vyznať v širokej ponuke?

Signet Quality Guarantee od Indrive Magazínu – zaslúžite si len to najlepšie.
Vyberáme a hodnotíme, aby ste si vy užívali stopercentné pohodlie.

Najjednoduchšie je orientovať sa podľa recenzii ľudí, ktorí majú s konkrétnou prevádzkou alebo značkou osobnú skúsenosť. Svet médií a sociálnych sietí je neúprosný a správa o nekvalitných službách sa rozšíri rýchlosťou blesku medzi ostatných. Ako sa má však zákazník orientovať v množstve ponúk a hodnotení, keď je ponuka taká široká? Ideálnou voľbou je spoľahnúť sa na odporúčania a skúsenosti skutočných odborníkov. Dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a oko ostrieľaného profesionála odhalia aj tie najmenšie nedokonalosti. A to je hlavný dôvod, prečo Indrive Magazín vytvoril a zastrešil tím pre projekt Signet Garant Quality od Indrive Magazínu.

Skupinu hodnotiteľov tvoria kouč a tréner zamestnancov pre hotely a reštaurácie Iveta Pupišová spolu s Alex Kováčovou, Robom Pappom a Jurajom Trstenským. Garant Quality nemožno získať na objednávku alebo podnet zariadenia, nedá sa kúpiť. Zariadenia vyberá a navrhuje odborná komisia, ktorá následne informuje zariadenie. Všetci členovia hodnotiteľskej komisie posudzujú prevádzku individuálne a na udelení certifikátu sa musia jednohlasne zhodnuť. Ak ani jeden člen komisie nemá námietku, prevádzke je udelený Signet certifikát a nálepka, ktorou sa môže prezentovať pred svojimi zákazníkmi. Aby bolo hodnotenie a odporúčanie vždy aktuálne a prevádzky udržiavali vysokú úroveň služieb aj naďalej, Signet – Garant Quality môže ocenené zariadenie použivať maximálne jeden rok od udelenia. Označenie Garant Quality nedostáva priemerný hotel alebo penzión.

Signet predstavuje garanciu výnimočných služieb. Informuje o tom, že zariadenie bolo podrobené odbornej kontrole a splnilo požadované kritériá na jeho udelenie, t. j. má vynikajúce služby, ústretový prístup ku klientovi a ešte niečo naviac. Garant Quality oceňuje vysokú a zároveň nadštandardnú kvalitu vo svojej kategórii konfrontovanú s vyhláškou o kategorizácii ubytovacích zariadení, prezentáciu hotela a PR, zameranie prevádzky, štýl, originalitu, hodnotenie personálu – odbornú znalosť, orientáciu na klienta, vytvorenie zážitku pre klienta – wow efekt. Ak prevádzka spĺňa všetky tieto kritériá, niet pochýb, že si zaslúži ocenenie a čoraz viac usmiatych zákazníkov. Spokojný hosť sa sem bude pravidelne vracať a dobré meno prevádzky bude určite šíriť medzi svojich priateľov a známych. A to je obojstranne výhodný obchod. O ocenených hoteloch a penziónoch vás budeme radi informovať. Lebo Indrive Magazín chce pre vás len to najlepšie.

Výhody statusu Garant Quality a Signet team vám predstavíme v ďalšej časti dňa 11. 10. 2015