HOTEL MERIDIAN SMARTLINE **** SLNEČNÉ POBREŽIE

9. apríla 2016
in Category: Najobľúbenejšie hotely a apartmány Bulharska
0 1513335 62

HOTEL MERIDIAN SMARTLINE **** SLNEČNÉ POBREŽIE

Štvorhviezdičkový 11-poschodový hotel Meridian Smartline leží neďaleko centra Slnečného pobrežia. V letnej sezóne sa hostia môžu povoziť minivláčikom po celom letovisku. Jeho vybavenie zahŕňa: vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, denný bar, 2 reštaurácie, detské ihrisko, miniklub, TV miestnosť, trezor na recepcii za poplatok, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne.

Wifi pripojenie na recepcii a v lobby bare zdarma, v izbách za poplatok. Možnosť parkovania pri hoteli za poplatok (obmedzený počet). Ubytovanie je možné v 2-lôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek, majú klimatizáciu, chladničku, sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT/TV a balkón. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Stravovanie: polpenzia, za príplatok možnosť all inclusive.

Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 200 metrov, má pozvoľný vstup do mora. Ležadlá a slnečníky sú tam za poplatok. Šport a zábava: bary, reštaurácie, diskotéky, karaoke šou, kasíno. V stredisku nechýba aquapark, vodné športy na pláži, vodné skútre, bicykle, lukostreľba, parasailing či tenisové kurty.

Adresa: Slnečné pobrežie, Bulharsko

GPS súradnice: 42.684400, 27.707506