11 111 LÍSTKOV NA SCHWECHAT A DO VIEDNE ZA 1 EURO

20. októbra 2015
in Category: Travel Blog - Slovensko
0 2673235 74
11 111 LÍSTKOV NA SCHWECHAT A DO VIEDNE ZA 1 EURO

11 111 LÍSTKOV NA SCHWECHAT A DO VIEDNE ZA 1 EURO

Autobusový dopravca Slovak Lines vozí ľudí už niekoľko mesiacov z Bratislavy na letisko Schwechat a do Viedne za cenu od 1 eura. Pre cestujúcich je pripravených ďalších 11 111 tzv. horúcich lístkov, ktoré si môžu zakúpiť cez internet. Mimoriadne výhodná cena platí pri včasnom nákupe lístka pre linku Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň a pre diaľkové linky. „Horúce lístky zaujali tisíce našich cestujúcich, preto sme túto ponuku rozšírili. Chystáme však aj ďalšie novinky a neustále zvyšujeme komfort cestujúcich,“ povedal Peter Sádovský, generálny riaditeľ Slovak Lines.

V tomto roku spoločnosť pristúpila k inovácii obchodnej politiky. Zaviedla mimoriadne atraktívne ceny a zlepšený servis na palube autobusov. Na trase z Bratislavy do Viedne denne jazdí až 23 spojov v každom smere. „Autobusy z Bratislavy jazdia od 4.40 hod. a posledný spoj z Viedne odchádza o 23.00 hod. Linka slúži aj cestujúcim z celého Slovenska s jednoduchým prestupom na autobusovej stanici Mlynské nivy.

Autobusy chodia ráno a poobede každú polhodinu a v menej frekventovanom čase každú hodinu,“ vysvetlil Peter Sádovský s tým, že tieto výhodné ceny má dopravca súčasne aj na svojich diaľkových linkách.
Začiatkom októbra ohlásila spoločnosť spoluprácu so spoločnosťou Arriva na jej tuzemských diaľkových linkách s bezproblémovým prestupom v Bratislave na linku do Viedne.